augustus 2018

Staking 12 september 2018

Staking 12 september 2018

Op woensdag 12 september staakt ook het team van de Jan Prins.

Na de landelijke stakingen van het afgelopen jaar is er wel beweging gekomen vanuit het Rijk om het onderwijs tegemoet te komen. Scholen krijgen extra geld om de werkdruk aan te pakken en de sociale partners hebben onlangs een cao kunnen afsluiten waarmee leraren een mooie salarisverhoging krijgen. Maar de financiƫle situatie in de sector blijft krap en de salarissen blijven nog steeds achter bij salarissen van mensen met vergelijkbare beroepen, zoals leraren in het voortgezet onderwijs. Hierdoor loopt het lerarentekort in de sector nog steeds verder op. Dit laatste merken wij ook o.a. binnen ons bestuur. Het is erg moeilijk vacatures te vervullen en aan goed personeel te komen. In februari is men daarom met estafette acties begonnen in Groningen en Friesland. Het stokje is ondertussen het hele land doorgegaan en komt op 12 september voor de laatste etappe aan in Zuid-Holland en Zeeland. De vakbonden organiseren die dag een manifestatie in Rotterdam en verschillende registratiepunten voor stakende medewerkers op de Zeeuwse eilanden.

De school zal daarom op 12 september, net als heel veel andere scholen in Zuid-Holland en Zeeland, gesloten zijn.

Meer foto's

Meer nieuws

Download hier de schoolgids

In de schoolgids staat alle informatie over de school, de leerkrachten en het Montessori onderwijs. Heel veel van deze informatie vindt u ook op deze website.
In het colofon staat de juiste versie van de schoolgids vermeld.

Download deĀ schoolgids